Φιλικό στην Καλαμάτα
![ΑΝΑΚΟIΝΩΣΗ](https://fcapollon.gr/wp-content/uploads/2023/02/Press_2022-2023_-1024x573.jpg)
Νέο φιλικό τεστ θα δώσει ο Απόλλων Σμύρνης το Σάββατο, 25/2/2023. Θα αντιμετωπίσει στην Καλαμάτα την ομώνυμη ομάδα. Ο αγώνας θα διεξαχθεί στο Δημοτικό Στάδιο Παραλίας και θα αρχίσει στις 15:30.
1
Νέο φιλικό τεστ θα δώσει ο Απόλλων Σμύρνης το Σάββατο, 25/2/2023. Θα αντιμετωπίσει στην Καλαμάτα την ομώνυμη ομάδα. Ο αγώνας θα διεξαχθεί στο Δημοτικό Στάδιο Παραλίας και θα αρχίσει στις 15:30.