Φιλικό τεστ στο Κερατσίνι
![ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ](https://fcapollon.gr/wp-content/uploads/2023/01/press_2019-2020-270820-270721-040522-160922-040123.jpg)
Νέο φιλικό τεστ για τον Απόλλωνα Σμύρνης την Τετάρτη 19 Οκτωβρίου, 2022. Η ομάδα μας θα αντιμετωπίσει το Κερατσίνι. Ο αγώνας θα διεξαχθεί στο Δημοτικό Γήπεδο Κερατσινίου «Παναγιώτης Σαλπέας» και θα αρχίσει στις 16:00.
1
Νέο φιλικό τεστ για τον Απόλλωνα Σμύρνης την Τετάρτη 19 Οκτωβρίου, 2022. Η ομάδα μας θα αντιμετωπίσει το Κερατσίνι. Ο αγώνας θα διεξαχθεί στο Δημοτικό Γήπεδο Κερατσινίου «Παναγιώτης Σαλπέας» και θα αρχίσει στις 16:00.