Νίκη με 1-0 επί της Παναχαϊκής
![](https://fcapollon.gr/wp-content/uploads/2023/04/Apollon_Panaxaiki-1-1024x573.jpg)
Ο Απόλλων Σμύρνης επικράτησε 1-0 της Παναχαϊκής σε αγώνα για τη 19η αγωνιστική του πρωταθλήματος της Betsson Super League 2. Το μοναδικό γκολ του αγώνα πέτυχε στο 48ο λεπτό ο Παναγιώτης Μωραΐτης με κεφαλιά.
1
Ο Απόλλων Σμύρνης επικράτησε 1-0 της Παναχαϊκής σε αγώνα για τη 19η αγωνιστική του πρωταθλήματος της Betsson Super League 2. Το μοναδικό γκολ του αγώνα πέτυχε στο 48ο λεπτό ο Παναγιώτης Μωραΐτης με κεφαλιά.