Η διάθεση των εισιτηρίων διαρκείας
![Η διάθεση των εισιτηρίων διαρκείας](https://fcapollon.gr/wp-content/uploads/2023/01/hexagon_apollon_bg_season-cards-051022.jpg)
Η «σέντρα» για τη νέα αγωνιστική περίοδο πλησιάζει και η ώρα να πάρεις τη θέση σου στο πλευρό του Απόλλωνα Σμύρνης έφτασε. Αρχίζει η διάθεση των εισιτηρίων διαρκείας για τους εντός έδρας αγώνες της ομάδας μας.
Από αύριο Σάββατο 8 Οκτωβρίου 2022 ξεκινάει η διάθεση των εισιτηρίων διαρκείας διαδικτυακά μέσω viva.gr. Η διάθεση θα γίνεται και από τα γραφεία της ΠΑΕ (Λεωφόρος Κηφισίας 64Β, 15125 Μαρούσι) τις ημέρες: Δευτέρα και Τρίτη, από 10:00 έως 15:00 και Τετάρτη, από τις 12:00 έως τις 18:00.