Ενημέρωση για τα εισιτήρια του αγώνα με την Καλαμάτα
![Ενημέρωση για τα εισιτήρια του αγώνα με την Καλαμάτα](https://fcapollon.gr/wp-content/uploads/2023/01/gamepost_2022-2023-kalamata-151222-1024x690.jpg)
Την Καλαμάτα υποδέχεται την Κυριακή (18/12) ο Απόλλων Σμύρνης σε αγώνα στο πλαίσιο της 7ης αγωνιστικής ημέρας του πρωταθλήματος της Bettson Super League 2.
Ο αγώνας θα διεξαχθεί στο γήπεδο της Νέας Σμύρνης και θα αρχίσει στις 19:30. Για τους φίλους της ομάδας μας θα λειτουργήσουν οι θύρες 5 και 6. Οι υπόλοιπες θύρες του γηπέδου θα είναι κλειστές καθώς δεν θα λειτουργήσει θύρα φιλοξενούμενων οπαδών.
Η διάθεση των εισιτηρίων θα γίνεται την Κυριακή (18/12) από τις 16:00 έως την ώρα έναρξης του αγώνα και από το εκδοτήριο που θα λειτουργήσει στην οδό Αγίου Ανδρέου (είσοδος κολυμβητηρίου) .
Ορίζεται γενική είσοδος στην τιμή των 15 ευρώ.