1

Νίκη επί της Επισκοπής με 3-1

Σε αγώνα για την 21η αγωνιστική του πρωταθλήματος της Betsson Super League 2, ο Απόλλων Σμύρνης επικράτησε της Επισκοπής με 3-1. Το σκορ για την ομάδα μας άνοιξε στο 22ο λεπτό ο Κουάδρα. Οι φιλοξενούμενοι ισοφάρισαν στο 32′ με τον Σταθόπουλο. Στο 58′ ο Καρίμ πέτυχε το 2-1 και στο 89ο λεπτό ο Θεοχάρης διαμόρφωσε το τελικό 3-1.

ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ : Σόρτσαν, Λούι (78′ Παπαγεωργίου), Κοροβέσης, Ντομίνγκες, Πατάπης, Αναστασόπουλος (53′ Φατιόν), Μουστακόπουλος, Περέιρα (78′ Ερέρα), Κουάδρα (85′ Θεοχάρης), Χαλίμι, Καρίμ.

ΕΠΙΣΚΟΠΗ: Ψαρράς, Κεφαλάς, Νταμπίζας, Πολίτης, Παπαδόπουλος, Σκεντεράι, Τσελεδάκης (60′ Βουκελάτος), Τζωρτζινάκης (65′ Αραμπατζής), Αμπαφού (85′ Μπερικάκης), Κούτσιας (85′ Λέκα), Σταθόπουλος (85′ Μέτα).